KURUMSAL

Hakkımızda

Kuzey Kıbrıs' ta 15 yıllık tecrubemizle güven-hijyen-konfor ve %100 müşteri memnuniyeti prensiplerimizden ödün vermeden  havalimanı transferinde yepyeni bir anlayışla ve dinamik ekibimizle siz değerli misafirlerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Kuzey Kıbrıs' ta vip transfer olgusunu rahat, konforlu uzun ve kısa yolculuklarınızda sunma arzusuyla, sizlere aslında transferden daha fazlasını vermeye ve yaşatmaya kendimize söz vererek sınırsız zaman ve hizmetle yanınızdayız.

Vip Transfer Cyrpus, Kıbrıs seyahatlerinizde havalimanından kalacağınız otele, konaklayacağınız yere, otelden havalimanına veya gitmek istediğiniz farklı bir destinasyona veya Kıbrıs içerisindeki bir noktadan başka bir noktaya en hızlı, en güvenli , en huzurlu ve en uygun maliyetle transfer taleplerinizi gerçekleştirmeniz amacı ile sizelere en iyi hizmeti vermeyi amaç edinen bir firma olarak faaliyet göstermektedir.

Vip Transfer Cyprus ile havaalanından çıkış anınıza hiç beklemeden başka bir yolcuya bağımlı kalmadan yalnızca size tahsis edilmiş araç ile vakit kaybı yaşamadan varacağınız noktaya ulaşma lüksünü ve rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Deneyimli, ekibimiz ve kendi dalında eğitimli, güler yüzlü şöförlerimiz Klimalı ve son model araçlarımızla sizleri havalimanı çıkış kapısında karşılıyoruz ve en iyi şekilde seyahatinizin başlamasını amaçlıyoruz.

 Bizlere email veya telefonla ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

7/24 bizimle iletişime geçebilir istediğiniz bilgileri detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Hijyenle alakalı önlemler çok sıkı olarak takip edilmekte ve araçlarımız her seyehattan önce Corona Virus riskine karşı dezenfekte edilmektedir.

Bize İletişim Bilgilerimizden ve Whatsapp hatımızdan istediğiniz her an ulaşabilirsiniz.